Na własne kopyto

1994-01-01
2000-10-10
83-7020162-8
Robert Stiller
john lennon lennon the beatles

absurdalna w dobrym znaczeniu

absurdalna w dobrym znaczeniu

John był wprost niesamowity :-)
W jego głowie roiło się takie mnóstwo mnóstwości tak dziwnych i tak zawiłych, że nie sposób było tego nie przelać na słowo papierowe, coby się w głowie nie kłębiło i by świat poznał te niesamowitości.
Tak też się stało. I przyprawia to o zawrót głowy!
Nie wszystkie teksty z całego zbioru mi osobiści się podobały, jednak zdecydowana większość zasługuje na uznanie - dawno się tak nie ubawiłam :D
No i oczywiście pokłony czołem do samej ziemi dla tłuma.... przepraszam - dla DŁUBACZA. Wykonał naprawdę niesamowitą pracę!

John był wprost niesamowity :-)
Tak też się stało. I przyprawia to o zawrót głowy!

Szał. Wyobraźnia. Talent. Krótkie. Zabawne. Błyskotliwe. Czad!
Lennon jako muzyk mi nie robi, jako literat jest boski.

Szał. Wyobraźnia. Talent. Krótkie. Zabawne. Błyskotliwe. Czad!
Lennon jako muzyk mi nie robi, jako literat jest boski.

Jest to książka bez wątpienia trudna w ocenie czy choćby opisie, a to ze względu na szalone ilości absurdu w niej zawarte. Co chwilę potykamy się o grę językową (swoją drogą, świetnie przetłumaczoną- BRAVA DLA TŁUMACZA!) albo jakąś niedorzeczność. W tomiku znajdziemy między innymi zwariowaną parodię przygód Sherlocka Holmesa czy Czerwonego Kapturka...
Polecam, ale tylko tym, którzy przy czytaniu są w stanie się skupić.
No i miłośnikom absurdu.
A poza tym, miłośnikom Lennona w ogóle.

Polecam, ale tylko...

• Muzyka
  • Po angielsku
  • Muzyka/Muzycy
  • Biografie/dokumenty

Dodaj cytat z książki Na własne kopyto