Szminka na koszuli

Wydawnictwo: Vesper
978-83-7731-107-3
satyra
Babi

O sprawach męsko-damskich czy też damsko-męskich z humorem i polotem. Bez zbędnych grzeczności lub też uszczypliwości. Jednoznacznie i symbolicznie. Jeden temat przedstawiony z każdej strony, w końcu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a w tym wypadku od płci. To blog pisany przez kobietę i mężczyznę. Nie jesteśmy parą! Opisujemy sprawy widziane przez pryzmat płci, mało śmieszne, mocno...

To blog pisany przez kobietę i mężczyznę. Nie jesteśmy parą! Opisujemy sprawy widziane przez pryzmat płci, mało śmieszne, mocno ironicznie, a przede wszystkim dla zabawy.
Koszula - czyli samiec jaskiniowy z mocno wyeksponowanymi potrzebami pierwszymi. Nie dam babie pluć nam w twarz!
Szminka - niewinne dziewczę, które dało się skusić dużemu człowiekowi z maczuga do zamieszczania swoich spostrzeżeń w wirtualnym świecie.

Marlena Mirowska | 2015-07-20

Umówmy się na wstępie, że to nie jest książka wysokich lotów, raczej typowa lektura z marketu z kosza za 9,90 zł. O niektórych tematach czytałam z ogromnym zaciekawieniem, a niektórych nie mogłam doczekać się końca. Spoko książka na nudną niedzielę i tyle. :)

Aneta | 2017-08-07

Nie porwała mnie ta forma...

Monika | 2018-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2018