Medytacja. Proste techniki medytacje pomogą ci odprężyć ciało i osiągnąć spokój wewnętrzyny

Wydawnictwo: Parragon Books
6 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Mistycy, filozofowie i mędrcy już dawno utrzymywali, że medytacja wywiera głęboki wpływ na sferę duchową człowieka. Dzisiaj wiemy, że ma nawet właściwości terapeutyczne. Dzięki tej książce nauczysz się, w jaki sposób można medytować. Dowiesz się, jak opisane tu ćwiczenia mogą korzystnie wpłynąć na zdrowie fizyczne i psychiczne.

| 2015-03-19
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 18 marca 2015

Nie dowiedziałem się niczego, czego dotąd sam bym nie wiedział. W każdym razie - zawsze warto wziąć dziesięć głębokich wdechów i wypuścić powietrze z płuc. Polecam każdemu z osobna!

lien | 2012-08-25

Książka zawiera fajny materiał muzyczny do relaksacji. co do treści merytorycznej jest przydatna, jednakże strasznie okrojona. Nie polecam tej książki osobą, które chciałby się nauczyć prawdziwej głębokiej medytacji.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015