Lekkomyślna namiętność

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Reckless passion
Avadoro

Dara opuściła przyjęcie z dżentelmenem z Południa, a kilka godzin później znalazła się w łóżku z prymitywnym góralem. Od tej pory między kochankami zaczęła się toczyć gra o najwyższą stawkę...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1994

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1994

Anna Biel | 2018-01-30

Jejku ta książka była strasznie denerwująca. Główny bohater irytujący, cierpiący na rozdwojenie jaźni. A ona bez charakteru i konsekwencji. Męczyłam się do samego końca a tam słodkie mdłe zakończenie. Litości. Nigdy więcej.

Antonia | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016

Wszystko co jest potrzebne w romansie. Władczy i pewny siebie mężczyzna oraz kobieta, która wcale nie chce ulec żądzy. Trochę mi tu brakowało powodu oporów głównej bohaterki, ale przyjemnie się czyta.

książek: 1939