Łamiąc wszelkie bariery

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
No holds barred
powieść, miłość,
Lenka8891

Jassy Creig zazwyczaj nie włóczyła się po nocnych barach i nie budziła następnego dnia u boku nieznajomych mężczyzn, nawet tak przystojnych jak Cole Baron. Ten prawdziwy amerykański kowboj wybawił ją z kłopotliwej sytuacji, ale sam okazał się bardzo niebezpieczny. Jeszcze żaden mężczyzna nie rozpalił tak jej zmysłów...

źródło opisu: okładka

Guzikowianka | 2013-01-03

nie przeczytane

Paula Piwońska | 2016-10-25
Przeczytana: 06 stycznia 2015

#2,5/15
Mój pierwszy i zapewne ostatni harlequin w karierze. Założeniem #52bookchallengePL jest poszerzać horyzonty, czytać to, po co nie sięgnelibyśmy do tej pory. Już wiem, że w stronę tego horyzontu nie zamierzam iść. Książka tak mała, że mieści się w kieszeni i tak cienka, że połowę przeczytałam spacerując z psem, a dokończyłam podczas śniadania. Słaba opowiastka, albo dla bardzo młodych dziewczyn, albo starych kur domowych. Rozczarowałam się. Podtytuł „desire” sugeruje, że w środku znajdziemy namiętny romans, nie było ani namiętności, ani romansu. Żenada:)
PS. Cóż to były za piękne czasy, kiedy książki kupowało się za złotówkę😀

Klaudia | 2014-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

ONA Jassy i ON Cole z problemami - nieustającymi powrotami do przeszłości. Ona samotna przez śmierć matki i pozbawiona miłości ojca, który również umiera. On opuszczony przez kochających rodziców który stracili życie w katastrofie lotniczej. Oboje spędzają lato na cudownym ranczo.

Joanna | 2016-02-12
Atropina | 2015-12-30