Żona potrzebna od zaraz

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Substitute wife
sąsiad, uczucie, oferta, seks, umowa, kontrakt
dona

Tannis od lat kochała skrycie swojego sąsiada, Toma Hayesa. Tłumiła to uczucie, gdyż był on mężem jej najlepszej przyjaciółki. Kilka lat po jej śmierci Tom nieoczekiwanie złożył Tannis ofertę matrymonialną: obiecywał jej dostatek i udany seks w zamian za opiekę nad jego osieroconymi dziećmi. Młoda kobieta zgodziła się poślubić wdowca, ale czy starczy jej sił, by wytrwać w związku pozbawionym miłości?

źródło opisu: Harlequin, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl