Tron. Dziedzictwo. Komiks

komiksy
Uleczkaa38

Fantastyczny komiks na podstawie filmowego hitu! MINĘŁO WIELE LAT OD CHWILI, KIEDY KEVIN FLYNN PRZENIKNĄŁ DO WIRTUALNEGO ŚWIATA GRY TRON. TERAZ TRAFIA TAM TAKŻE JEGO SYN. MŁODY SAM FLYNN MUSI ZMIERZYĆ SIĘ Z OKRUTNĄ CYFROWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ, BIORĄC UDZIAŁ W GRZE NA ŚMIERĆ I ŻYCIE. WEJDŹ DO SIECI I POMÓŻ SAMOWI ROZPRAWIĆ SIĘ Z BEZWZGLĘDNYM TYRANEM! ALE UWAŻAJ - WEJŚCIE TAM JEST ŁATWE, ALE WYJŚCIE TO JUŻ ZUPEŁNIE INNA HISTORIA!

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!