Komunikacja niewerbalna. Zasady i zastosowanie

Tłumaczenie: Magdalena Trzcińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Komunikowanie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
7 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Successful Nonverbal Communication; Principles and Applications
978-83-01-15036-5
komunikacja
Strzygusia

Książka wskazuje, jak umiejętność interpretacji komunikatów niewerbalnych wpływa na skuteczność procesów komunikowania; przekazuje wiedzę o naturze komunikacji niewerbalnej, relacjach między komunikacją werbalną i niewerbalną, funkcjach sygnałów niewerbalnych itp.;pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę, aby komunikacja niewerbalna była źródłem sukcesów interpersonalnych; uczy prawidłowych...

przekazuje wiedzę o naturze komunikacji niewerbalnej, relacjach między komunikacją werbalną i niewerbalną, funkcjach sygnałów niewerbalnych itp.;pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę, aby komunikacja niewerbalna była źródłem sukcesów interpersonalnych; uczy prawidłowych zachowań niewerbalnych w sytuacjach praktycznych, takich jak: rozmowa kwalifikacyjna, wywiad lekarski, wymiana informacji i sygnałów emocjonalnych między kobietami a mężczyznami;rozwija wrażliwość na różnice międzykulturowe w przekazywaniu sygnałów i wskazuje na znaczenie kontekstu, w jakim odbywa się spotkanie.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/

Jolanta | 2013-11-25

moje początki z psychologią dla mnie czytało się ciężko,pewnie dlatego że wcześniej nie czytałam takiej literatury,ale książka sama w sobie bardzo dobra

Lily | 2013-01-27
Przeczytana: 13 stycznia 2013

Podręcznik dla amerykańskich studentów. Bardzo szybko się czyta ze względu na przystępny język i ciekawe przykłady. Warto zajrzeć.