Tajemnicze stworzenia. Od potwora z Loch Ness do Człowieka Śniegu

Tłumaczenie: Elżbieta Michałowska
Wydawnictwo: Muza
Mysteriose Fabeltiere und geisterhafte Wesen
krosciucha

Czy relacje o smokach, dzikich bestiach, wilkołakach i dziwnych skrzydlatych stworach należą do krainy baśni, czy też stworzenia takie istnieją naprawdę? Często przemawiają za tym znajdowane dowody i obserwacje. Jak w fascynującym kalejdoskopie przed oczyma Czytelnika przesuwają się tajemnicze postaci ludzi-zwierząt, potwory wodne, złe zjawy i upiorne koty, pokazując jak niewielka jest w rzeczywistości nasza wiedza o Ziemi, na której żyjemy.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: google