Najbogatszy jaskiniowiec: historia Douga Batchelora

Tłumaczenie: Jarosław Kauc
Wydawnictwo: Nowe Spojrzenia
sourire

Jako syn milionera, Doug Batchelor miał wszystko, co można kupić za pieniądze — wszystko prócz szczęścia. Zażywał narkotyki, wszczynał bójki i miał skłonności samobójcze. Zniechęcony sobą, przekonany o bezcelowości istnienia, Doug postanowił bawić się życiem, póki zupełnie się nie znudzi, a potem odejść z fasonem. Zanim jego poszukiwanie ekscytacji i zabawy dobiegło końca, zamieszkał w górskiej jaskini. Chociaż jego ojciec był właścicielem linii lotniczych, Doug doszedł do tego, że wybierał jedzenie ze śmietników. Radość życia, której poszukiwał, wymykała się mu aż do dnia, kiedy zaczął czytać Biblię znalezioną w jaskini. To, co wydarzyło się potem, można uznać za prawdziwy cud.

źródło opisu: http://sklep.znakiczasu.pl/literatura-faktu/42-naj...(?)

źródło okładki: http://sklep.znakiczasu.pl/42-307-large/najbogatszy-jaskiniowiec.jpg

Joanna | 2015-06-14
Przeczytana: 12 września 2014

Miałam niesamowitą przyjemność przeczytać tą książkę po zobaczeniu na własne oczy gdzie mieszkał Doug Batchelor. Jechałam z rodziną z Arizony do Kalifornii samochodem i przejeżdżaliśmy przez Palms Springs.
Wtedy usłyszałam :"o tutaj w tych górach po lewej mieszkał Doug Batchelor". Nie znałam go wtedy, nigdy o nim nie słyszałam. Po powrocie do Phoenix w wolnym czasie zaczęłam czytać.
Wspaniała książka! Wspaniała historia nawrócenia! Wspaniale pokazany charakter i piękno naszego Ojca Niebieskiego.