religia
RajskaDusza

To kolejny tomik z "ramkami". Są to krótkie teksty na tematy filozoficzne, etyczne i religijne, które "dają do myślenia". Na dobrą sprawę, każdy z tych tekstów można by rozszerzyć, tak że powstałaby książeczka, a nawet książka. Ale ten skrót myślowy jest syntezą - z jednej strony proponuje, z drugiej stwarza możliwości do własnych przemyśleń. A celem każdego z tych tekstów jest: pomóc żyć. Uratować człowieka, aby nie utonął w szczegółach, w chaosie, w bałaganie, w czasie burz, nawałnic, huraganów, jakie niesie życie.

źródło opisu: http://www.malinski.pl/?inc=k_focus&id=51

Ja sam
Twój bliźni
Twój Bóg
Droga Krzyżowa
Ks Maliński wychodząc od cytatów z Biblii daje nam refleksje na każdy dzień na temat nas samych,naszych braci i siostry,widzenia Boga a na końcu są rozważania Drogi krzyżowej... Polecam przed snem jedną refleksję...do przeczytania przemyślenia i zastosowania :)

Martyna25 - | 2017-02-26
Przeczytana: 2017 rok

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad sensem swojego życia? Czy uważasz je za wartościowe? A może przydałaby się mała zmiana?
Continue: https://magia-ksiazek-recenzje.blogspot.com/2017/02/chodzacy-po-morzu-mieczysaw-malinski.html

liv87 | 2017-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2017

Świetna książka z myślami na każdy dzień/okazję. Polecam ogromnie. Za każdym razem kiedy po nią sięgałam książka mnie zaskakiwała niesamowitą aktualnością treści oraz tym, że zawsze trafiała punkt tego, nad czym akurat myślałam albo martwiłam. Tak naprawdę książka o tym jak być lepszym człowiekiem, który kocha bliźniego. Polecam nie tylko katolikom.