Zgłosuj na książki roku 2017

Miasta Marzeń. Porto

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Marzeń 2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
978-83-61809-68-5
porto, portugalia
DAngel

Porto jest drugim co do wielkości miastem w Portugalii, stolicą północy kraju oraz jedynym miejscem na świecie, gdzie produkuje się słynne wzmacniane wino porto. To również miasto kultury, pięknych zabytków, azulejos zdobiących fasady i wnętrza budynków, którego urok i wartość artystyczno-historyczna została doceniona przez społeczność międzynarodową, gdyż w 1996 r. historyczne centrum wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl