Dinozaury i prehistoria. Świat w obrazkach

Seria: Świat w obrazkach
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Garcia

Dzięki przystępnym opisom oraz obrazkom dziecko pozna niezwykły świat dinozaurów, ich rodzaje i sposób życia. Mały czytelnik odkryje, jak żyli ludzie pierwotni i jaka otaczała ich przyroda. Pozna zajęcia i wierzenia. Zobaczy, jak bardzo różnił się świat prehistoryczny od naszego. Seria "Świat w obrazkach" pomaga w atrakcyjny sposób poznawać świat. W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały...

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Bartek | 2016-02-12
Przeczytana: 03 grudnia 2015

Bardzo dużo można się dowiedzieć z tej książki. Polecam ją młodszym i starszym czytelnikom. Zawiera wiele ciekawych ilustracji.

Ania | 2012-07-29

Z książką tą zapoznałam się jako kilku letnie dziecko. Uwielbiałam słuchać czytanych z niej tekstów i oglądać dołączone do nich obrazki.