Wróciłam, Kochanie. Opowieści połączone Atlantykiem

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-62752-92-8
literatura piękna

...Wypraszają nas jako ostatnich z ostatnich, więc wyciągam go na tę cholerną brooklińską mżawkę, wiszącą w powietrzu. Stoimy dłuższą chwilę, zawieszeni w nocnej pustce Wszechświata, a wtenczas Klipa zadziera głowę do góry, jakby tam spodziewał się znaleźć odpowiedź. W szeroko rozwartych oczach dostrzegam szaleństwo, a zaciśniętą pięścią wygraża niebiosom, nieczułym na jego klęskę. Trwa niczym posąg, a ja widzę na jego twarzy... Do dzisiaj nie wiem – łzy to były, czy krople dżdżu? (Czas bohaterów)

źródło opisu: wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: wydawnictwopoligraf.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!