Manga. Grafika komputerowa

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Książka stanowi doskonałe wprowadzenie do sztuki cyfrowej mangi: od projektowania interesujących postaci do opracowania fabuł komiksowych, tworzenia okładek i publikacji prac. Autor, znany projektant gier wideo, analizuje różne style i odmiany mangi, wyjaśniając różnice między nimi, omawia najpopularniejsze programy (Photoshop, Painter i Comicworks), radzi, jak rysować za pomocą myszy lub tabletu graficznego, jak formatować prace do prezentacji w internecie oraz do druku.

Kociara53 - | 2010-07-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka dla artystów chcących wydać własny komiks. Są w niej zawarte pożyteczne informacje i z pewnością nikt się na niej nie zawiedzie. Mnie się ona bardzo przydała przy obrabianiu rysunków.

Kimy713 | 2016-07-01
Lulu | 2016-05-23