Dziecko od 1 roku do 3 lat

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
poradniki

Książka omawia miesiąc po miesiącu rozwój psychiczny i społeczny dziecka od 1 roku do 3 lat. Podpowiada, jak rodzice powinni mu towarzyszyć w tym okresie życia, by mogło uczyć się nowych rzeczy i bezpiecznie poznawać otoczenie. Książka stara się odpowiedzieć na pytania: Kiedy zacząć uczyć dziecko nawyków czystości? Jak postępować w przypadku napadów złości? Jak mówić nie? Jak mądrze zachęcać dziecko do samodzielności?

Asia | 2011-07-07
Przeczytana: 2009 rok

polecam wszytskim rodzicom

Silky | 2016-09-02
Przeczytana: 02 września 2016

Wiele pomocnych rad i wyjaśnień. Dzięki tej książce łatwiej zrozumieć dziecięcy punkt widzenia a tym samym zamiast denerwować się i frustrować znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji.

Aglaja | 2014-07-02
Ewa | 2013-08-24