Piramida

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z okiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Atext
The Pyramid
literatura piękna
Teodor

"Piramida" to subtelna, pełna urody opowieść o dojrzewaniu, pierwszej miłości i młodzieńczej inicjacji, buncie i cierpieniu, nadziei i gorzkiej wiedzy, która towarzyszy rozpoznawaniu siebie i świata i przekraczaniu progu dojrzałości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://literacki24.pl/-/index.php?ba=kni&nu=b0...»

Shiosai Tresbellevue | 2016-12-31
Na półkach: Przeczytane, ◄ 2016 ►
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Czytając, aż czuje się, że mogła to być opowieść wielka. Potencjał przebija z każdej strony. Nie udało się - trudno. Ale przynajmniej jest to niedopracowane dzieło człowieka utalentowanego, a nie książkoroba, co w odbiorze robi naprawdę ogromną różnicę. Przeczytać warto. Działa na wyobraźnię.