Yorkshire Terier

Wydawnictwo: Rea
flora i fauna

W książce tej znajdziecie wiele istotnych informacji na temat yorków, ich pochodzenia, wzorca rasy, charakteru i temperamentu, nie mówiąc o radach dotyczących wyboru szczeniaka, karmienia, układania i szkolenia, chorób i ich zapobiegania. Z pewnością przydadzą się każdemu sugestie Autorki co do odpowiedniego przygotowania mieszkania na przyjęcie nowego lokatora oraz wszystkiego tego, co niezbędne, żeby i piesek, i właściciel możliwie bezboleśnie przeżyli pierwsze wspólne dni pod jednym dachem..

Olga | 2014-05-02
Przeczytana: grudzień 2011

Świetny poradnik dla świeżaków w dziedzinie yorkologii. Zawiera zarówno podstawowe rady dla hodowców, jak i informacje o patologiach - taka wiedza może uratować życie pupila, więc polecam czytać uważnie!

KsiążkowaOla | 2015-12-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Uwielbiam Yorki! Sama mam dwa ale dzięki tej książce dowiedziałam się o ich historii.

Groszek | 2013-12-07
Na półkach: Psy/Koty, Przeczytane