365 pomysłów na majsterkowanie

Wydawnictwo: Rea
poradniki

Obfity zbiór pomysłów dla małych i dużych majsterkowiczów. 365 pomysłów na majsterkowanie na każdy dzień roku nie daje nudzie żadnych szans, nawet w deszczowe dni oraz zimowe wieczory. Pomysły są dopasowane do pór roku oraz różnych okazji, a także zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie! Przejrzysty podział wszystkich pomysłów na majsterkowanie w zależności od pory roku i tematyki. 365 pomysłów na mile spędzone godziny przy majsterkowaniu. Odpowiednie pomysły na majsterkowanie na każdą porę roku i na każdą okazję. Wspaniałe pomysły na prezenty. Rozwijanie kreatywności i fantazji. Ponad 400 zabawnych, przejrzystych ilustracji.

Martyna | 2014-10-25
Przeczytana: 2009 rok