Sztuka pokonywania lodowców i ratowania ze szczelin

Tłumaczenie: Jan Babicz
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
Glacier Mountaineering – An Illustrated Guide to Glacier Travel and Crevasse Rescue
poradniki
gruber

Wyjątkowy poradnik dostarczający wiedzy i zapoznający z zaawansowanymi umiejętnościami potrzebnymi do bezpiecznego pokonywania terenów lodowcowych. Setki zabawnych a jednocześnie niezwykle pomocnych ilustracji autorstwa Mike’a Clellanda wzbogacają jasny i przejrzysty tekst Andy’ego Tysona. Mike i Andy spędzili wspólnie wiele lat, ucząc technik lodowcowych i wędrując poi lodowcach całego...

Mike i Andy spędzili wspólnie wiele lat, ucząc technik lodowcowych i wędrując poi lodowcach całego świata. W “Sztuce pokonywania lodowców” w zabawny sposób przeprowadzają przez gąszcz informacji dotyczących potrzebnego sprzętu, stosowanych węzłów, technik ratunkowych a także wyznaczania trasy i innych umiejętności niezbędnych podczas lodowcowej wyprawy.

źródło opisu: http://podroznik.com.pl/wpl/?page_id=1872

źródło okładki: http://podroznik.com.pl/wpl/wp-content/uploads/201...»

wojciech | 2014-10-26
Przeczytana: 2014 rok

Genialna książka pozwalająca zapoznać się z niebezpieczeństwami czyhającymi na zimowych turystów :) Polecam lekturę przed każdą zimową wyprawą!