Polska, nowy podział terytorialny

Wydawnictwo: Świat Książki
83-7229-259-X
Bacha85

Poradnik Polska przedstawia nasz kraj w nowym podziale administracyjnym. To przewodnik zwierający najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące szesnastu województw oraz wszystkich miast powiatowych. Książka prezentuje ich charakterystykę wraz z podstawowymi wiadomościami o historii, historii sztuki, geografii, gospodarce i atrakcjach turystycznych. Ponadto książkę uzupełniają: - Aktualna...

Ponadto książkę uzupełniają:
- Aktualna mapa Polski z podziałem na województwa
- Mapa każdego województwa z podziałem na powiaty
- Herby wszystkich powiatów

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kakunia84 | 2014-03-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

przydała mi się , gdy przygotowywałam się do matury z geografii - zdałam także się przydała ;))))))