Życie po życiu, encyklopedia wierzeń, mitów i zjawisk

Tłumaczenie: Jerzy Korpanty
Wydawnictwo: Świat Książki
83-7227-156-9
Bacha85

Czy istnieje życie po śmierci? Oto pytanie, które fascynuje ludzi od zamierzchłych czasów, czego świadectwem jest zarówno Tybetańska Księga Umarłych, jak i Życie po życiu Raymonda Moody'ego. Encyklopedia traktuje o rytuałach, naukach, świętach, zwyczajach, języku, teorii oraz innych aspektach życia po śmierci, a także o ludziach i organizacjach zajmujących się jego badaniem. Znajdują się tutaj rzetelne, obiektywne i przemawiające do wyobraźni informacje związane z tymi zagadnieniami obejmujące szeroki wachlarz tematów- od alchemii do przeżyć z pogranicza, od eposu Gilgamesza do nieświadomości zbiorowej. Czy istnieje życie po śmierci? zapoznaj się z dającymi wiele do myślenia wynikami badań przytoczonymi w encyklopedii i postaraj się o swoją własna odpowiedź.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie