Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Running wild
8323801975

Kip jest znakomitą lekkoatletką. Zaczęła studia w amerykańskim college'u, ale, niestety, jest dyslektyczką i ma kłopoty z nauką. Młody profesor literatury zaproponopwał jej pomoc. Dobre wyniki w nauce są warunkiem, by kontynuowała studia i przygotowywała się do igrzysk olimpijskich, o których marzy, jednak znajomość z profesorem zaczyna przekraczać obowiązujące normy....

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises , 2002.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

marzenka900318 | 2014-03-03

Spodobała mi się ponieważ wątek profesor i studentka przypominia "Piekło Gabriela", które uwielbiam. :)

Skydelan | 2017-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2017

wystarczą 2 dni, ciekawa opowieść, przyczepiłabym się tylko do imion i nazwisk postaci, ale tak mnie wciągła historia ,że zupełnie mogłam o tym zapomnieć. Nie mogłam się oderwać, bardzo fajnie prosto napisane, przez co szybko się czyta, momentami zabawna, czasami przeżywałam wraz z bohaterką jej problemy, bardzo przywiazałam się do rodziny Delaneyów, poruszała mnie czułość profesora i uwielbiałam momenty z jego ojcem, Abby i nawet przyjaciółkią rodziny Alicją, szkoda by było kogoś ominąć, piękne na jesienne dni, jak najbardziej polecam.

Anna Biel | 2017-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2017

Ciepła. Bardzo przyjemny romans.

Klauduuu | 2018-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2018