Kuchnia na dobry nastrój

Wydawnictwo: Świat Książki

Przewodnik kulinarny: przepisy na dania na każdą okazję, poprawiające... samopoczucie, a zarazem zdrowe i smaczne. Chodzi o potrawy bogate w różne witaminy i minerały, stworzone z produktów, pomagających organizmowi w wydzielaniu hormonów szczęścia, dopaminy czy serotoniny. Autorka opowiada o składnikach, produktach i zasadach kuchni dobrego nastroju, które możemy stosować od rana do wieczora przez cały rok.

Kinia87 | 2012-01-18
czekoladaa | 2015-05-04