W przebraniu Kopciuszka

6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cinderella After Midnight
kopciszek, romans, pantofelek
ChristineeM

Catrina poszłaby za swoimi przyrodnimi siostrami na koniec świata. A także za kuzynką Pixie, która wszystkie trzy przygarnęła pod swój dach. Nic dziwnego zatem, że Cat postanawia uratować przeznaczony do rozbiórki dom Pixie. W eleganckiej sukni, udając angielską arystokratkę, pojawia się na elitarnym balu z zamiarem olśnienia wpływowego radnego. Przy tej okazji poznaje Patricka , prezesa dużej firmy. Ten od początku nie wierzy pięknej dziewczynie. Jednak zanim zdąży zadać jej wszystkie pytania, Cat ucieka z balu, gubiąc po drodze pantofelek…

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises sp. z o. o., Warszawa 2003

Katherina87 | 2012-11-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin

Catrina poszłaby za swoimi przyrodnimi siostra na koniec świata. A także za kuzynką Pixie, która wszystkie trzy przygarnęła pod swój dach. Nic dziwnego zatem, że Cat postanawia uratować przeznaczony do rozbiórki dom Pixie. W eleganckiej sukni, udając angielską arystokratkę, pojawia się na elitarnym balu z zamiarem olśnienia wpływowego radnego. Przy tej okazji poznaje Patrica, prezesa dużej firmy. Ten od początku nie wierzy pięknej dziewczynie. Jednak zanim zdąży zadać jej wszystkie pytania, Cat ucieka z balu, gubiąc po drodze pantofelek.

ChristineeM | 2017-02-05
Przeczytana: 2005 rok