Lśnienie nad głębiną

Wydawnictwo: Rebis
Joasia

KKK | 2018-05-02
Przeczytana: 02 maja 2018

Sama nie wiem, co o tym zbiorye myśleć... literacko... może być... Nie zachwyca, ale zdarzają się ciekawe momenty, spojrzenia, ujęcia... Sęk w tym, jaki światopogląd prezentuje autor... Do jakiego poziomu sprowadza kobietę, miłość, akt seksualny... Jak bardzo przedmiotowo i lekceważąco traktuje zagadnienie związku... i nie mogę oprzeć się <wrażeniu>, że to nie tylko wizja literacka... Dlatego trudno mi oceniać tę książkę czysto literacko, bez patrzenia na nią przez pryzmat człowieka... Pozostaje pewien moralny niesmak...

Anna Laskowska | 2017-11-21
Przeczytana: 23 listopada 2017