Zrozumieć PRL

978-83-7758-105-6
PRL
historia
jagarkar

Zrozumieć PRL - książka przedstawia sytuację kraju po wojnie oraz osiągnięcia i błędy polityki gospodarczej do 1989 r. Wspólna dla zbioru opracowań teza mówi o przemianach gospodarczych, które doprowadziły nas do statusu kraju przemysłowego, przeprowadziły ludzi ze wsi do miast, do zniesienia barier klasowych, upowszechnienia oświaty, ochrony zdrowia i świadczeń socjalnych. Autorzy (prof....

Autorzy (prof. prof. A. Rajkiewicz, A. Karpiński, St, Kuziński, W. Michna i inni) są ludźmi nauki, przedstawiają tezy udokumentowane faktami, ale także z pozycji podsumowania własnych bogatych doświadczeń.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=42317

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=42317