978-83-62006-41-0

Wiersze i songi Bertolta Brechta w wyborze i przekładach znakomitych tłumaczy: Jacka St. Burasa, Jakuba Ekiera, Andrzeja Kopackiego i Piotra Sommera, którzy włączyli do książki swoje szkice o poecie. Tego całego Brechta można czytać jak wielowątkową partyturę rozpisaną na cztery głosy. To pierwszy od ponad dwudziestu lat zbiór wierszy Brechta po polsku: Brecht oglądany z różnych perspektyw i usłyszany na nowo.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113929

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113929