Królik Piotruś. Pierwsze słowa

Wydawnictwo: Wilga
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
kasandra_85

Przepiękne ilustracje i bohaterowie stworzeni przez Beatrix Potter zapraszają!

Razem z nimi dzieci poznają pierwsze słowa, podstawowe kolory, liczby, cechy.

Przesuń i sprawdź to świetna zabawa!

źródło opisu: http://www.wilga.com.pl/index.php?strona=produkt&id=2989&gr=&wiek=

źródło okładki: http://www.wilga.com.pl/index.php?strona=produkt&id=2989&gr=&wiek=

zuzankawes | 2012-06-01

„Pierwsze słowa. Królik Piotruś” to książeczka dla najmłodszych, autorstwa Beatrix Potter, czyli angielskiej ilustratorki i pisarki powieści dla dzieci. Królik Piotruś po raz pierwszy pojawił się na świecie w 1902 roku, wkrótce na świecie pojawiły się i inne zwierzątka, bohaterowie ogółem 22 innych książeczek.

„Pierwsze słowa” to bogato ilustrowana 10-cio stronicowa książka, w której znajdziemy obrazki Potter. Książka ma pomóc i zachęcić dziecko do nauki jednej z najbardziej oczekiwanych przez rodziców umiejętności, jaką jest mówienie...
Aby uprzyjemnić i ułatwić poznawanie znaczeń różnych wyrazów, powstała ta piękna książka, której bohaterowie razem z dziećmi poznają pierwsze słowa, w tym przypadku są nimi liczby, kolory i cechy. Dużą radość dziecku sprawią ruchome elementy; przesuwając je dziecko odkrywać będzie kolejne słowa i ich znaczenie, a obrazek pod którym ukryty jest wyraz będzie doskonale naprowadzać malucha na szukane słowo. Okienka z przesuwanymi elementami, to...

kasandra_85 | 2012-04-15
Przeczytana: kwiecień 2012