Małe kompozycje ogrodowe z roślin, kamienia, drewna

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Jak z małej działki przy domu wyczarować przestrzenny, uroczy i tajemniczy ogród? Dlaczego warto poznać reguły kompozycji ogrodowych wypracowane i stosowane od wielu wieków na całym świecie? Jak efektownie zestawiać drzewa i krzewy o różnych barwach, kształtach i wielkościach?Jak harmonijnie wkomponować dodatkowe elementy aranżacji ogrodowej z drewna, kamienia, szkła, metalu?Obejrzyj sprawdzone pomysły na ciekawe kompozycje ogrodowe i przeczytaj praktyczne rady Autora. Dzięki nim urządzisz piękny, jedyny w swoim rodzaju ogród.

Szara | 2013-07-19
Przeczytana: 2010 rok