Sprawdź się w nowej roli

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Odgrywanie ról, przebywanie w świecie oderwanym od codzienności zawsze pociągało, stanowiąc pole do ciekawych eksperymentów poznawczych, zbierania doświadczeń niedostępnych w prawdziwym życiu czy trenowania określonych zachowań. Kto chce zorganizować dla dzieci i młodzieży tego typu zabawy, znajdzie w tej książce różnorodne i sprawdzone pomysły, a także praktyczne wskazówki dotyczące ich realizacji, pedagogicznego wykorzystania oraz możliwości dostosowania do wieku uczestników i miejsca przeprowadzenia zabawy.