Sycylia. Last Minute

Sicilia. Last Minute
978-83-7513-738-5
Włochy, Italia, Sycylia
Matacz

Kiedy nosi po świecie... Sycylia Sycylia urzeka. Zachwyca morze widoczne z każdego szczytu, architektura nosząca ślady poprzednich wieków i kultur, eleganckie kąpieliska i wioski zatrzymane w czasie. Sycylia to wyspa z fantazją. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii...

Kiedy nosi po świecie... Sycylia

Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala „Last Minute”. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. Zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć. Opisuje zwięźle najciekawsze turystycznie miejsca, wyróżniając szczególne atrakcje na zdjęciach, w ramkach, za pomocą systemu gwiazdek. Zawiera skondensowane informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło opisu: www.pascal.pl

źródło okładki: www.pascal.pl