Najprostsze marzenia

Wydawnictwo: Otwarte
Simple Wishes
978-83-7515-230-2
Ag2S

Wzruszająca opowieść o szczęściu, które zaczyna się od najprostszych marzeń. Najlepszym sposobem Adele na kłopoty jest ucieczka. Gdy zaczyna ją przytłaczać życie w wielkim mieście, znajduje schronienie w wiejskim domku odziedziczonym po mamie. Zaskoczona zauważa, że proste życie może przynieść więcej radości, niż oczekiwała. Czy zielonooki przystojny sąsiad sprawi, że Adele odnajdzie swoje...

Wzruszająca opowieść o szczęściu, które zaczyna się od najprostszych marzeń.

Najlepszym sposobem Adele na kłopoty jest ucieczka. Gdy zaczyna ją przytłaczać życie w wielkim mieście, znajduje schronienie w wiejskim domku odziedziczonym po mamie. Zaskoczona zauważa, że proste życie może przynieść więcej radości, niż oczekiwała. Czy zielonooki przystojny sąsiad sprawi, że Adele odnajdzie swoje miejsce na ziemi?

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/