Dekalog za kulisami

Wydawnictwo: Salwator
978-83-7580-205-4
religia
Dominika

Znani są z desek teatru, kinowych projekcji czy serialowych historii. Dla wielu są idolami. Jeszcze inni śledzą ich życie na portalach plotkarskich. W tej książce stajemy wspólnie za kulisami dotykamy spraw osobistych. Rozmawiamy o wierze, relacjach z Bogiem, o miłości, śmierci, wyborach i powołaniu.

źródło opisu: http://gloria24.pl/dekalog-za-kulisami

źródło okładki: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/salwator_2011_dekalog_00.html

Leszek | 2017-01-15
Na półkach: Przeczytane, Książki 2015
Karolina | 2013-02-21
Na półkach: Teraz czytam
    Bitwa o Kościół
    Piotr Kraśko, Katarzyna Wiśniewska, Robert Nęcek, Kamil Durczok, Bartłomiej Kró...