Kamila Skolimowska. Dziewczyna na medal

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
978-83-7424-942-3
sport, Kamila Skolimowska
Mateusz Kuca

Kamila Skolimowska – pierwsza mistrzyni olimpijska w historii konkurencji rzucania młotem i najmłodsza w historii polskiego sportu. Radości wszystkich ze złota „naszej Kamy” nie da się zapomnieć! Kamila była jednak nie tylko mistrzynią w rzucie młotem, była też córką, siostrą, przyjaciółką, kobietą, wrażliwym i radosnym człowiekiem. Wielu osobom pomogła zrozumieć, że życie nie ma sensu, jeśli nie poświęca się go innym. Miała zaledwie 26 lat i jeszcze tak wiele do zrobienia... Nie zdążyła jednak w pełni posmakować życia.
Książka jest wyjątkowym zbiorem wspomnień osób, które znały Kamilę Skolimowską i wciąż ją kochają. Mówią o niej rodzice, brat, kuzynki, przyjaciele, przełożeni i sportowcy.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl

claudiasara | 2013-05-23
Na półkach: Przeczytane, Sport, 2013
Przeczytana: 22 maja 2013

Świetna książka o cudownej osobie jaką niewątpliwie była Kamila Skolimowska.

Mateusz Kuca | 2012-03-30
Przeczytana: 31 marca 2012

"Uwierz, że to co trudne kiedyś prostsze będzie!"