Bracia odnalezieni. Dialog katolicko-żydowski.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Centrum Kultury i Dialogu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
Brothers reunited. Catholic-Jewish Dialogue.
978-83-7505-400-2
religia
Bubełe

"Jesteśmy jak bracia, którzy po bardzo długim czasie się odnaleźli." Jan Paweł II Książka zawiera historyczne wykłady kardynała Stanisława Dziwisza i rabina Davida Rosena wygłoszone w marcu 2009, w jezuickim Centrum Kultury i Dialogu w Krakowie. Kardynał Dziwisz i rabin Rosen, główny reprezentant wspólnoty żydowskiej w dialogu z Kościołem katolickim, odważnie wzywają zarówno partnera dialogu,...

Książka zawiera historyczne wykłady kardynała Stanisława Dziwisza i rabina Davida Rosena wygłoszone w marcu 2009, w jezuickim Centrum Kultury i Dialogu w Krakowie. Kardynał Dziwisz i rabin Rosen, główny reprezentant wspólnoty żydowskiej w dialogu z Kościołem katolickim, odważnie wzywają zarówno partnera dialogu, jak i własne wspólnoty wiary, do nowego otwarcia umysłów i serc, bez którego nie sposób osiągnąć pełnego pojednania między chrześcijanami i żydami.

źródło opisu: WAM, 2009

źródło okładki: WAM, 2009

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!