Zgłosuj na książki roku 2017

Aforyzmy dla niej i dla niego

Wydawnictwo: MG
978-83-61297-27-7
A--

Mężczyźni o kobietach. Kobiety o mężczyznach. Co w sobie widzimy, jak się oceniamy? Jacy jesteśmy dla siebie w miłości i w przyjaźni? Czy bywamy dla siebie obojętni? Ten zbiór aforyzmów pokazuje, że na przestrzeni wieków nieustannie utrzymuje się napięcie między obiema płciami. Pół żartem, pół serio przejrzyjmy się w słowach tych, którzy diagnozowali rzeczywistość: filozofek i filozofów,...

Mężczyźni o kobietach.
Kobiety o mężczyznach.
Co w sobie widzimy, jak się oceniamy?
Jacy jesteśmy dla siebie w miłości i w przyjaźni?
Czy bywamy dla siebie obojętni?

Pół żartem, pół serio przejrzyjmy się w słowach tych,
którzy diagnozowali rzeczywistość: filozofek i filozofów, pisarek i pisarzy, czyli po prostu kobiet i mężczyzn.

źródło opisu: MG, 2010

źródło okładki: MG, 2010