Okna. 1001 pomysłów

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Począwszy od zwiewnej firany po sztywne, oszczędne rolety, od szykownych draperii po misterne zasłony, bogactwo sposobów dekorowania okien jest olbrzymie. Poradnik pokazuje wszelkie dostępne rozwiązania, zarówno praktyczne, jak i stylistyczne, by umożliwić wybranie najlepszego wariantu dekoracji dla każdego okna, niezależnie od miejsca, w którym się ono znajduje, oraz stosownie do gustu i budżetu, jakim dysponujemy. Książka zawiera obszerny katalog tkanin, elementów wyposażenia i dodatków oraz szablony pozwalające wypróbować różne zdobienie wielu rodzajów okien..

Majka | 2012-04-21
Przeczytana: 21 lutego 2012