D-Day Operacja Overlord. Od lądowania w Normandii do wyzwolenia Paryża

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
D-Day Operation Overlord
historia
Getos

Książka ta szczegółowo opisuje lądowanie aliantów w Normandii 6 czerwca 1944 roku, będące wstępem do operacji Overlord - ataku sprzymierzonych na opanowaną przez Hitlera Europę.

Dominik | 2017-07-29

Bardzo dobry album. Z tego co mi wiadomo istnieją dwie wersje obwoluty; widoczna tu z jeepem oraz druga, ze sceną lądowania w Normandii - w swoich zbiorach posiadam właśnie tą. Sam album jest świetnie przygotowany, zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Znajdziemy w nim masę map, zdjęć oraz plansz prezentujących umundurowanie i uzbrojenie obu walczących stron. Osoby zainteresowane tą tematyką będą z niego zadowolone.