Wszyscy ludzie rodzą się wolni : ilustrowana Powszechna Deklaracja Praw Człowieka

Tłumaczenie: Agnieszka Szymczak
Wydawnictwo: Arkady
We Are All Born Free
978-83-213-4603-8
dzieci, prawa człowieka
Małgorzata

Każdy człowiek na tej planecie jest chroniony Powszechną Deklaracją Praw Człowieka. Gdziekolwiek mieszkasz, kimkolwiek jesteś, to są Twoje prawa i nikt nie może Ci ich odebrać. Ta wyjątkowa książka została wydana we współpracy a Amnesty International z okazji 60 rocznicy podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Ilustracje wykonane przez znanych artystów są pięknym komentarzem do każdego z 30 artykułów Deklaracji.

Małgorzata | 2012-03-21
Przeczytana: 21 marca 2012