Róże W Ogrodzie. Ogrodnik Doskonały

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Róże w ogrodzie to bogato ilustrowany przewodnik po królestwie róż najszlachetniejszych roślin ogrodowych. Prezentuje 150 najciekawszych odmian róż dostępnych w Polsce i dobrze znoszących nasze warunki klimatyczne. Opisuje zasady cięcia, podlewania i nawożenia, a także komponowania z innymi roślinami oraz ochrony przed chorobami i szkodnikami. Na świecie hodowanych jest ponad 30 tys. odmian róż. Sztuką jest wybrać te piękne i jednocześnie odporne. W tym przewodniku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

ewasia | 2016-07-19
j-r | 2013-12-10