Nieczysta gra

Tłumaczenie: Iwona Libucha
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 6)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Foul Play
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelników. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Rewelacja, tą książkę trzeba koniecznie przeczytać. Przy niej nie grozi nam nuda, przygoda, niebezpieczeństwo, zagadki, które mnożą się jedna po drugiej i trzech nastoletnich detektywów, którzy usiłują je rozwiązać. Z jakim skutkiem? O tym dowiecie się już z samej książki, którą serdecznie polecam. Dobra zabawa gwarantowana.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech nastoletnich detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Klaudia | 2010-04-04
Przeczytana: 2010 rok

lubię jego książki,pomimo to,że jestem dziewczyną

elendil | 2017-08-16
Przeczytana: 1999 rok

Ciekawa seria dla młodzieży. Czytałem te książki na przełomie 7/8 klasy,prawie 20 lat temu. Bibliotekarka dziwiła się, że wypożyczam tak dużo książek. Pytała czy na pewno czytam.:)

Seria opowiada o trzech młodych przyjaciela, którzy starają się być dedektywami. Każdy z nich jest różny i ma inne podejście do tego "fachu". Dzielnych tropocieli wspiera stary przyjaciel pan Alfred Hitchcock. :)

Maggi166 | 2018-01-16
Martyna | 2018-01-01