Mama i Tata to My. Obalam mity o zdrowiu, rozwoju i żywieniu dzieci

Wydawnictwo: Iga Production
poradniki

Pierwsza w Polsce książka napisana przez mamę dla każdej mamy! Mama i Tata to My to encyklopedia wiedzy zarówno dla mamy jak i taty, babci, dziadka oraz niani! Paulina Smaszcz-Kurzajewska, mama ekspert w dziedzinie zdrowia, rozwoju i żywienia dzieci, w oparciu o własne doświadczenia: błędy i sukcesy oraz porady wybitnych polskich specjalistów: pediatrów, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków i logopedów obala mity o zdrowiu, rozwoju i żywieniu dzieci. Podaje praktyczne i proste porady jak dbać o zdrowie i rozwój dzieci od 0 do 3 lat. Martwisz się, że Twoje dziecko nie chce spać, często choruje, jest niejadkiem, alergikiem, zastanawiasz się co lepsze chusta czy nosidełko, jaką wybrać huśtawkę, co podać maluchowi do jedzenia, żeby był silny i zdrowy, kiedy butelce z mlekiem mówimy pa pa... Na setki tysięcy podobnych pytań znajdziesz odpowiedź właśnie w tej książce.

evax | 2012-09-30