Ogrody skalne

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Stwórz własny kawałek górskiego krajobrazu Ogrody skalne zakładanie i pielęgnacja to poradnik z obszernym katalogiem roślin skalnych. z poradnika dowiesz się: jaki rodzaj skalniaka jest najlepszy na twoją działkę jakie kamienie wybrać, a które lepiej omijać z daleka jak krok po kroku wybudować efektowny skalniak. W katalogu znajdziesz:opisy i zdjęcia ponad 80 gatunków bylin, pnączy, traw i paproci polecanych do ogrodów skalnych, indeks nazw polskich i łacińskich. Czym wyróżnia się nasz poradnika Ma przejrzysty, czytelny układ, nowoczesną formę i efektowne zdjęcia. Jest łatwy w czytaniu.

Agata | 2013-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2013