Szydełkowe stworki. Zombie, ninja, roboty i wiele innych

Tłumaczenie: Hanna de Broekere
Wydawnictwo: Vesper
Creepy cute crochet : zombies, ninjas, robots, and more!
szydełkowanie, szydełko, zabawki
rękodzieło

Parada szydełkowych przystojniaków! Szydełkowe stworki to galeria ponad 20 wyjątkowych lalek, których widok jednocześnie zachwyca i ścina krew w żyłach: rozkosznych zombie, rozbrajających wojowników ninja, milutkich wampirów, nieziemsko uroczych kosmitów, przystojnych robotów i nawet samej śmierci. Każdemu opisowi towarzyszą szczegółowe rysunki, zabawne komentarze oraz barwne fotografie,...

Parada szydełkowych przystojniaków!

Szydełkowe stworki to galeria ponad 20 wyjątkowych lalek, których widok jednocześnie zachwyca i ścina krew w żyłach: rozkosznych zombie, rozbrajających wojowników ninja, milutkich wampirów, nieziemsko uroczych kosmitów, przystojnych robotów i nawet samej śmierci. Każdemu opisowi towarzyszą szczegółowe rysunki, zabawne komentarze oraz barwne fotografie, przedstawiające stworki w ich naturalnym środowisku. Cennym uzupełnieniem są praktyczne podpowiedzi dla szydełkujących oraz nietuzinkowy kurs robienia lalek. Każda z nich jest opatrzona stopniem trudności jej wykonania, dzięki czemu nawet początkujący miłośnicy szydełkowania mogą znaleźć coś dla siebie i wziąć udział w zabawie.

Atrakcyjne fotografie, napisane przystępnym językiem instrukcje oraz opatrzone rysunkami wzory z pewnością sprawią, że książka stanie się hitem wśród wszystkich amatorów robótek ręcznych, szukających upustu dla swej fantazji i energii nastolatek oraz mam, które chcą być trendy.

Christen Haden zyskała przydomek NeedleNoodles (w wolnym przekładzie: specjalistka od splotów) z powodu twórczej energii oraz biegłości w robótkach ręcznych. Mieszka w Wirginii.

Katarzyna | 2011-01-09

Świetna książka dla osób lubiących robić szydełkowe maskotki

anuszka | 2015-02-10
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo dobra książka dla lubiących pomachać szydełkiem ze szczegółowymi opisami tytułowych stworków. Ciekawe pomysły i wzory. Naprawdę inspirujące.

Karolina | 2012-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2012