Jak Kierować Ludźmi?

Wydawnictwo: Salwator
poradniki

Nacisk na minimalizowanie kosztów i maksymalizowanie zysków w wielu przedsiębiorstwach tworzy atmosferę długotrwałej niepewności. Presji sukcesu ulega przede wszystkim kadra zarządzająca firm. Friedrich Assländer oraz Anselm Grün od dawna rozumieją potrzeby osób zajmujących w przedsiębiorstwach odpowiedzialne stanowiska. Niniejsza książka adresowana jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby w codziennej praktyce zawodowej postępować zgodnie z chrześcijańskimi cnotami. W swojej wspólnej książce jej autorzy łączą wiedzę wyniesioną z praktyki wiedzę ze skarbca doświadczeń doradcy przedsiębiorstw z duchowymi rozwiązaniami teologa, mnicha i klasztornego ekonoma. Pokazują, jak w dzisiejszych czasach można kierować i zarządzać, nie tracąc przy tym z oczu jednostki. Liczne praktyczne testy kontrolne i ćwiczenia pomagają ujrzeć siebie w nowym świetle i w codziennej praktyce zawodowej stosować tak ważne cechy, jak lojalność, uwagę i panowanie nad sobą. Książka, która buduje filozofię zarządzania opartą na wartościach duchowych

litpawel | 2015-07-30
Jagoda | 2014-02-04