Nie alkoholowi i narkotykom

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki

Wilmes David J. Wydawca:GWP Format:14.4x20.5cm Oprawa:Miękka Objętość:184 Rok wydania:2005  Proponujemy Państwu podręcznik, który uczy zapobiegania, a nie walki z uzależnieniem. Autor przekonuje, że rodzice mogą i muszą chronić swoje dzieci przed uzależnieniami. Podaje wskazówki, jak postępować, aby wychować szczęśliwe, pewne siebie dziecko, które będzie potrafiło powiedzieć alkoholowi i narkotykom NIE!!!!!!

gmaczyk | 2016-09-25
Figunia33 | 2015-07-10