8320027977
poradniki

Jeśli twoje dziecko spędza przed komputerem całe wieczory, jeśli nie je, jest blade, bez przerwy grzebie w komputerze, jeśli każdą wyżebraną od ciebie złotówkę zamiast na coca-colę przeznacza na akcesoria komputerowe i sprzęt to nie zamartwiaj się, nie jęcz, tylko kup tę książkę. Przekonamy cię, że twój niepokój o dziecko jest irracjonalny. Owszem, istnieją pewne zagrożenia, powiemy ci i o nich, ale zapewniamy cię: możesz wspólnie ze swoim dzieckiem ujarzmić potwora zwanego pecetem.

Monika | 2013-02-03
mariola | 2016-10-29