Joga dla kobiet w ciąży

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

* Jak zahamować ciążowe nudności i zmniejszyć opuchliznę?* Jak zapanować nad bólem podczas porodu? * Jak po porodzie odzyskać kształty i energię sprzed ciąży?Chcesz zredukować znużenie, które z powodu przemian hormonalnych towarzyszy ciąży, oraz zapanować nad oddechem podczas rozwiązania? Wypróbuj jogę! Prezentowane tu proste ćwiczenia, dopasowane do możliwości przyszłych mam, pomogą ciału i psychice. Przyniosą ulgę w bólu pleców, a także staną się niezastąpionymi chwilami relaksu podczas codziennej gorączkowej krzątaniny. Sprawią, że zachowasz pełną świadomość podczas porodu i podołasz nowym obowiązkom. Uzupełnieniem ćwiczeń są mantry ? proste teksty do powtarzania w myślach lub na głos pomocne w stanach zaniepokojenia i zmęczenia oraz wtedy, gdy chcesz celebrować cud nowego życia. Jeśli jesteś kobietą, sięgnij po tę książkę, by pełniej i spokojniej przeżywać macierzyństwo. Jeśli jesteś mężczyzną, którego partnerka spodziewa się dziecka, zrób jej miłą niespodziankę.

butterfly07 | 2013-03-21
książek: 1949