Angielski bez błędów + CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
poradniki

Nowe wydanie. Praktyczny przewodnik po błędach, które najczęściej popełniają Polacy uczący się angielskiego, czyli nieocenione vademecum dla maturzystów, studentów, osób zdających egzaminy Cambridge lub TOEFL, ale także dla tłumaczy, lektorów i nauczycieli. Każde z kilkuset ułożonych alfabetycznie haseł to omówienie jakiegoś problemu związanego z pisownią, wymową, składnią, stylem lub zastosowan

książek: 2045

Praktycznie już niedostępna, świetna książka wspomagajaca nauke angielskiego, pokazuje popełniane błędy oraz jak sie ich oduczyć, sama płyta CD to nic specjalnego zawiera tylko nagrane słowa angielskie w audio, nic poza tym.

majalutka | 2015-08-16
Przeczytana: 2015 rok